Ciemna garsonka, biała koszula, mały obcasik … stop!

Nie musisz wyglądać szaro i bez wyrazu chodząc do biura – marynarka, czy szara garsonka nie są tu obowiązkiem (chyba, że regulamin firmy nakazuje jej noszenie – ale tu również można pomyśleć o tym, co zrobić, by nie wiało nudą).

Potrzebujesz inspiracji do ciekawego outfitu biurowego na wiosnę? Proszę bardzo – oto kilka z nich. Resztę znajdziesz na tablicy Pinterest bloga Karierowiczka.

Jak ubierać się do biura i nie wyglądać nudno

W czterech punktach:

#1 Klasycznie, ale trochę inaczej

Lubisz wyglądać klasycznie do biura, Twoje ulubione kolory to czarny, biały, beżowy lub szary. Pomyśl więc o tym, by bawić się formą: szerokie spodnie, ciekawa koszula lub eleganckie dodatki pomogą dodać smaku całości i wyróżnić Cię wśród reszty „garsonek”.

Spodnie

Spódnica

#2 Dodatki, które tworzą całość

Wystarczy do prostego ubioru dodać wyjątkowe buty, oryginalną torbę lub elegancką biżuterię, czy kapelusz, a cały wygląd ze „zwykłego” staje się unikalny i jedyny w swoim rodzaju.

#3 W jednym kolorze

Kiedy ciężko jest dobrać Ci kolory, postaw na tym jednym – czyli stwórz cały outfit mono-kolorystyczny (można pobawić się jednak kolorem dodatków, np. butami).

#4 „Plamy” koloru

Dlaczego przyjęła się opinia, że do biura trzeba nosić tylko bure kolory? Dodając nawet odrobinę koloru do codziennego wyglądu, poprawiamy nastrój nie tylko sobie, ale i kolegom w pracy. To jest jak dawka witamin!

i jeszcze trochę …

Czy znalazłaś wśród tych inspiracji coś dla siebie? Daj mi znać.

Zdjęcia: pinterest.com

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer

Enregistrer